הכשרה ופיתוח צוותים -
חינוך וחברה, מנהיגות ויזמות

שילוב עצמתי בין חזון חברתי, כלים פרקטיים וזמן יצירה משותף

פעילות בכל הארץ

אצלכם, אצלנו ואונליין

נקודת מבט מחודשת

על אתגרי החברה הישראלית

חוויה צבעונית ומרעננת

משהו חדש שעוד לא חוויתם

גיבוש ודינמיקה קבוצתית

חיזוק אינטימיות והאצת תהליכים קבוצתיים

שילוב בין חוויה לאימפקט חברתי

לצד היופי והאסתטיקה שטומן בחובו הסטודיו המהמם שלנו במרכז הפריפריה של הנגב- ירוחם, סטודיו זואק הוא עסק עם חזון חברתי רלוונטי ובועט שמביא זווית אחרת, מורכבת על אתגרי החברה הישראלית ופועל לייצר מפגש בין דתות ותרבויות.  

החוויה בזואק ייחודית, מרעננת ומשלבת תכנים חברתיים מעולמות האומנות, יזמות ואימפקט בשילוב סדנת אומנות מרוקאית מפתיעה ומרגשת, המאפשרת זמן יצירה שמטעין את הקבוצה באנרגיה מחודשת, ומשפיע על האינטימיות והדינמיקה.

פעילות מותאמת לארגוני חברה ומנהיגות

פעילות הכשרה ופיתוח הצוותים שלנו היא פעילות מיוחדת המותאמת לארגונים חברתיים, קבוצות מנהיגות וצוותי מנהלים. 

את הפעילות נפתח בקבלת פנים חמימה עם כוס תה ומתוקים מרוקאים בעבודת יד ונמשיך להרצאה על אומנות, יזמות ואימפקט עם הדסה יצחק שרת, מייסדת סטודיו זואק.

ההרצאה חושפת את המשתתפים לנקודת מבט חדשה על אתגרי החברה הישראלית ועל העוצמות הטמונות מתחת לאף בנכסים של העיר, הקהילה והחברה ומציגה את מודל הפעולה הייחודי של זואק שמשתמש באומנות ככלי לחיזוק החוסן הקהילתי, פיתוח גאווה מקומית ויצירת גשר בין חלקי החברה הישראלית. 

לאחר ההרצאה נתכנס לסדנה במהלכה יעצבו המשתתפים אריחים מרוקאים מרהיבים, הטכניקה הייחודית שלנו מאפשרת לחברי הצוות להתנסות ביצירה מפתיעה ומרגשת, שלא מצריכה ידע מוקדם, ומעודדת יצירתיות, וחשיבה מחוץ לקופסא. 

סוד הסדנא שלנו – הוא שכל אחד מצליח! דבר שמשפיע על הגיבוש והדינמיקה הקבוצתית.

בסוף הפעילות יוצאים עם תחושת סיפוק של יצירה משותפת ונקודת מבט מחודשת על מורכבויות החברה הישראלית, אלו מעוררים השראה ונותנים מוטיבציה לכל אחד - לחלום, להגשים ולייצר מעגלים של שינוי.

אנחנו מציעות מגוון סדנאות והרצאות בכל הארץ והצוות שלנו ישמח לתפור יחד אתכם את הפעילות המדוייקת בשבילכם- מהכיבוד, דרך החוויה של זואק וכל המסביב!

"בעולם שבו הקוטביות מתעצמת והשבטיות כבר לא רק עניין פולטי, דעות קדומות מנצחות את היכולת להתחבר אחד לשני ומגבירות את המרחק בין אנשים על רקע גאוגרפי (פריפריה-מרכז), דתי ותרבותי. אנו צריכים לשנות נקודת מבט. ריבוי הסיפורים, הקהילות, הדתות והמסורות בחברה שלנו הוא נכס, וככל שנתן במה לעולמות השונים, כך החברה תהפוך קוטבית פחות, והחוסן הקהילתי והחברתי יעלה. אנחנו פוגשות מדי חודש מאות משתתפים, על כל גווני הקשת הישראלית. והתחושה שחזור אלינו כל הזמן - לכל אחד יש סיפור, יש צבע, וכשנותנים הזדמנות לאנשים לבטא את הצבע שלהם הם פתוחים גם להכיר בצבעים האחרים, ובסופו של דבר - זה מה שהחברה שלנו צריכה״

הדסה יצחק שרת, יזמית מובילת קבוצות מנהיגות מקומית, מייסדת זואק

מה זה כולל?

הרצאה- אומנות, יזמות ואימפקט

45 דק על הכוח של עיצוב ואומנות לייצר שינוי חברתי והיכרות עם מודל הפעולה הייחודי של זואק. ההרצאה תועבר על ידי הדסה יצחק שרת - יזמית ומייסדת זואק

סדנא חוויתית לעיצוב אריחים מרוקאים

בטכניקה הייחודית של זואק- כל אחד יכול! זמן יצירה משותף ממנו יוצאים המשתתפים עם אריחים מרהיבים וברק של גאווה בעיניים.

כיבוד מפנק

סטודיו מרוקאי, נראה לכם שלא תתכבדו פה?!  האירוח כולל תה מרוקאי טעים, ומתוקים מרוקאים עבודת יד.

יש אפשרות לשלב מגשי פירות, ופריסות קלילות של בוקר

חלל מעוצב

מרכז הפעילות שלנו מתקיים בסטודיו היפה בירוחם - חלל גדול המתאים לפעילות של עד 55 משתתפים, הסטודיו מעוצב באווירה מרוקאית המשלבת בין מסורת לחדשנות, במקום מערכת ברקו, פינת קפה, חנות גלריה עם פריטים בעבודת יד מרוקאית, שירותים וחניה לאוטובוסים

תוספות מיוחדות ליום חוויה שלם

נשמח לעזור לכם לבנות יום פעילות שלם פה בירוחם

שמחות לעבוד עם ארגונים בעלי השפעה

ביקרנו בסטודיו זואק במסגרת יום הערוכת וחשיבה אגפי במשרד החקלאות. האירוח בסטודיו זואק היה מושלם וענה על כל הצרכים שלנו. החל מדרישות לוגיסטיות – וכלה באווירה מושלמת שאפשרה את הצלחת היום. הסדנא וההרצאה של הדסה היו פנינת היום, והיו מעשירות, מלמדות ומעוררות השראה. ביקור מומלץ מאוד
יאיר חירותי, משרד החקלאות
הדסה יקרה, חייב לציין שהמפגש היה וואו! בכל היבט – בתוכן, במסרים, בפרקטיקה, בהתנסות ובתחושת המסוגלות שייצר אצל כולם. ממש השאיר חותם. אין לי ספק שנמשיך לעבוד יחד
מנהל תחום הכשרה, משרד ראש הממשלה
סטודיו זואק מקום יפהיפה. סדנא מצויינת והשיחה עם היזמית הדסה היתה מאלפת. תודה רבה!
עדי בן זאב, קבוצת מנהיגות נשים
כמובילת קבוצות, עברנו לא מעט מפגשי תוכן. אבל השילוב של התוכן עם החוויה האומנותית – משהו שעוד לא פגשתי. בזכות ההרצאה והסדנא החוויתית – התוודענו לקשר שבין עיצוב ותרבות חומרית לשדה החברתי. לשאלות של מפגש זהויות ותרבויות. הטכניקה שלכן – איפשרה לכולן לצור בלי לחשוש או להתבייש, ולהביא לידי ביטוי את הייחודיות של כל אחד מהמשתתפים בקבוצה
תואר שני תרבות ישראלית, אוניברסיטת חיפה
חוויה מושקעת ומעניינת. הגענו במסגרת מסיבת פרישה לעובדת, צוות של 20 אנשים. היה פשוט כיף גדול, בסוף קיבלנו את האריח שיצרנו עטוף בנילון – הרבה אהבה ותשומת לב. אין עליכן
מירי ויז'ניצר, אוניברסיטת בן גוריון
קיימנו סדנת זואק במסגרת יום פעילות לצוות עובדים – אצלנו באירגון. מעבר לחדוות היצירה ולכיף שלצאת מהשיגרה, הסדנא חשפה אותנו לעושר תרבותי ולסוגיות חברתיות. יצאנו עם מזכרת שווה במיוחד, ועם לא מעט חומר למחשבה. מומלץ מאוד למי שמחפש פעילות מהנה עם ערך מוסף. עבורנו, זו בטח לא תהיה הסדנא האחרונה של זואק
אליסה אלון, הקרן לידידות
המקום הכי מיוחד בארץ. עשינו בזואק סדנא לצוות. הדסה המהממת קיבלה אותנו בהרצאה מעוררת השראה ומשם המשכנו לפעילות יצירה ייחודית. ממליצה מאוד להגיע – מובטחת לכם חוויה מיוחדת ומלאה ביצירה
מונה בן ישי, סטפאפ

שאלות נפוצות

בהחלט! במהלך ההרצאה המשתתפים נחשפים למודל הפעולה הייחודי של זואק, שמשלב בין יזמות לאומנות ומייצר אימפקט בשדה המקומי והחברתי. מעבר להשראה יוצאים מההרצאה עם נקודת מבט מחודשת על הובלת שינויים, ועם מודל פעולה ליצירת שינוי בקהילה, בעיר, ובארגונים השונים.

בוודאי! אנו פוגשות אצלנו ראשי ערים, משרדים ממשלתיים, עובדי ראשויות, קבוצות מנהיגות, וצוותי הנהלה בכירים. החוויה שלנו, מאפשרת למשתתפים לעסוק מחדש בשאלות הקשורות באתגרי החברה היישראלית, מזווית חדשה של אומנות ויזמות מקומית. המפגש מוסיף  קומה נוספת הרעיונית וטקטטית לעיסוק היום-יומית בסוגיות אלו.

הטכניקה הייחודית של זואק מאפשרת תהליך יצירה מרגיע ומפתיע, שמצליח להוציא מכל אחד את הצד היצירת שבו ולחוות חויית הצלחה.  השילוב בין החוויה היצירתית לתכנים החברתיים ולסיפור היזמי היחודי של הסטודיו שהחל במרקש שבמרוקו, משאיר את המשתתפים עם חוויה אותנטית,מפתיעה ומרגשת.

אנחנו מבינות את החשש שלכם   מה לאומנות ולצוות שלי? מה הסיכוי שהמנכ"ל של החברה שלנו יישב עם מכחול וצבע? והאם הגברים שבצוות בכלל יתחברו? אז תנו לנו להרגיע אתכם!

הטכניקה הייחודית של זואק, פותחה במיוחד כדי לשבור את המחסום הקיים – ולאפשר לכל אחד. אבל ממש לכל אחד להתחבר לצד היצירתי שלו, לגלות בעצמו צבעים חדשים, להנות, וגם להיות גאה בתוצר הסופי. 

ובסוף סדנא - קשה לפספס אתהחיוך הענק  העיניים הנוצצות של כולם.

אנו עובדות עם מגוון אירגונים, צוותים וקבוצות. התאמת התוכן ופורמט הפעילות מותאם באופן אישי לכל קבוצה ע"פ הצרכים, מסגרת הזמנים והתקציב המשתנה. ותאכלס, בסופו של דבר משהו אחד משותף בין כל הקבוצות - בכל אחד מסתתר צד יצירתי, ואין אדם שלא שמח להוציא את הצבעים אותנטים שלו החוצה. צריכים רק כלים. וזה מה שאנחנו מאפשרות.

בוודאי! ירוחם עשירה בפעילויות, סיורים, מיזמים מעוררי השראה, קולינריה טובה וכמובן - נוף מדברי יפהיפיה. נשמח לעזור לכם לבנות יום שלם שכולו חוויה.

עלות הפעילות משתנה בהתאם למפרט הסדנא ומספר המשתתפים, נשמח לשמוע על הצורך שלכם ולתת את כל הפרטים.

מהסדנא יוצאים עם אריחי עץ יפהיפיים בעיצוב אישי. האריחים מכופים בלכה ויכולים לשמש כאריחים לקישוט ותלייה בבית, וגם כתחתית לכוס שתיה חמה.  יש אפשרות לתוצר צוותי משותף - קיר אריחים מרהיב עשוי מהאריחים של כל חברי הצוות - לתליה במשרדי הארגון \החברה.

כן! אנו מקיימות סדנאות ברחבי הארץ והעולם. הסטודיו בירוחם יפיפיה ומיוחד, והוא לא במקרה ממוקם כאן, זה חלק מהחזון והתפיסה החברתית שלנו, ואנחנו ממליצות להגיע אליו לביקור!

אבל הסדנאות שלנו ניידות - אנו מקיימות סדנאות - במקומות שונים בארץ. במשרדים שלכם, או בחללים להשכרה - בהתאם לצורך הספציפי של הקבוצה..

נשמח להתאים את החוויה המדוייקת לארגון שלכם

סטודיו פתוח